ИСТОРИЈА - окружно такмичење

26.04.2014.

Настављајући низ традиционално добрих резултата на такмичењима из историје, у суботу 26. aприла на окружном такмичењу из овог предмета учествовало је петоро наших ученика. И ове године остварени су врхунски резултати. Ученик петог разреда Давид Дугоњић V-2, уз помоћ свог наставника Стевана Славнића, освојио је максималан број бодова и прво место, али по такмичарским пропозицијама ученици петог разреда не настављају такмичење на републичком нивоу.Ученик седмог разреда Владимир Радмило остварио је резултат трећег ранга, али је на основу освојеног броја бодова изборио пласман на републичко такмичење. У конкуренцији ученика осмих разреда Душица Николин VIII-4 је остварила резултат трећег ранга и, на основу броја бодова, пласман на републичко такмичење, а Милица Караћ VIII-1 је прва са максималним бројем бодова и учесник је републичког такмичења по други пут заредом.За овакве сјајне резултате велике заслуге припадају и њиховој професорки Александри Драгић.
     Свим учесницима упућујемо срдачне честитке и најлепше жеље за наставак добрих резултата на републичкoм такмичењу.